Новий рік та Різдво — найдивовижніші свята, пов'язані зі світом чарівних казок і добрих намірів. Це найтепліші спогади дитинства — сяюча ялинка, ліани мішури по дому, хлопавки з сюрпризами і хвилююче очікування дива та подарунків. Це свято, яке завжди несе із собою надію на здійснення мрій та задумів, сподівання на те, що рік прийдешній буде щасливіший за минулий.

Чи не найважливішим атрибутом цих свят є ялинка та ялинкові прикраси, які створюють незабутню атмосферу та святковий настрій кожної родини.

новогодние игрушки
новогодняя игрушка

Сьогодні ринок ялинкових прикрас стрімко розвивається.
На прилавках магазинів можна знайти все — від класичних
та стриманих моделей до дизайнерських новинок.
ТОВ «Орбітал» працює на ринку ялинкових прикрас з 2003 року. Свою діяльність ми вибудовуємо на основі багаторічної традиції теребовлянських склодувів і художників, з викорис-танням якісних зарубіжних матеріалів. Наша продукція без-печна та екологічна, адже виробляється з сертифікованих в Європейському Союзі матеріалів. Наші художники та дизайнери регулярно відвідують провідні європейські виставки, відслідковують модні тенденції та стилі ялинкових прикрас і створюють незабутні візерунки, що задовольняють потреби людей як в Україні, так і за її межами.


 новогодний декор
Ялинкові прикраси ТОВ «Орбітал» представлені в багатьох країнах світу, зокрема – Польщі, Німеччині, Угорщині, Франції, Італії, США та Канаді.
В асортименті ТОВ «Орбітал» представлені ялинкові прикраси на будь який смак:
Скляні кулі діаметром 60, 80 та 100 мм
Верхівки висотою 150, 200, 260, 300 мм
Формові ялинкові прикраси – Санта, звірі, хатинки, цукерки, машинки, підвіски та ін.
Крім того, ТОВ «Орбітал» надає послуги з нанесення логотипів компаній на скляні ялинкові прикраси.
Наша компанія реалізує ялинкові прикраси як оптом так і в роздріб.
Про нас
Made on
Tilda